Audiovizuální projekty

Audiovizuální projekty

Rádi pro naše klienty řešíme i speciální projekty, které jsou invenční a neobvyklé. U těchto realizací bývá požadována synchronizace obrazu, zvuku a osvětlení, aby vizuální a zvukový dojem byl co nejsilnější. Dosahujeme tím interakce s divákem a návštěvníkem a vtahujeme ho do děje.

AUDI Autosalon

Bratislava
Flexibilní velkoformátová LED obrazovka

Velkoformátová LED obrazovka elegantně směřuje pozornost k nově vystavené automobilové novince, modelu AUDI e-tron. Prestižní obsah dokresluje příběh značky a podtrhuje výjimečné vlastnosti a technické detaily vystaveného vozu.

Obrazovku jsme důmyslně zabudovali do kvalitně zpracované, ale ničím nerušící, minimalistické nosné konstrukce s velice jednoduchou údržbou.

Variabilita seskládaných LED dílů umožňuje přeskládání do jiného tvaru promítací plochy. Odebráním či nastavením zobrazovacích dílů lze pohodlně upravit požadovaný zobrazovací prostor.

Správa promítacího systému může být řízena lokálně připojením promítacího zařízení k HDMI nebo DVI vstupu, nebo lze systém promítání obsahu řídit online přes internet pomocí DS MediaPlayeru.

Muzeum hl. města Prahy

The TAP TAP výstava
Synchronizované CLV panely

Pro tuto zajímavou výstavu, která trvala 3 měsíce, jsme vytvořili devítiúhelník synchronizovaných CLV panelů. Součástí expozice bylo i audiozařízení.
Atraktivní, ale cenově dostupné řešení velmi dobře vyzdvihlo obsah sdělení.

videomapping

Muzeum hl. města Prahy

Videomapping a projekce

Dům u Zlatého prstenu

Videowall 2 x 8 monitorů se synchronním přehráváním

Roku 1606 zprostředkoval městu a světu podobu hlavního města českého království významný grafik a vydavatel Aegidius Sadeler. Kresebný návrh mědirytu vytvořil Philippus van den Bosche a do mědirytu jej převedl Johann Wechter. V roce 2019 ve spolupráci s Muzeem hl. města Prahy vznikla devítimetrová animace, která současníkům přináší vhled do života rudolfinské Prahy a jejích obyvatel.

 

Pro věrné oživení obrazu animátoři rozpohybovali asi 150 na sobě nezávislých postav, které se samostatně objevovaly během 4minutové animace na obraze. Zajistili jsme synchronizaci zvuku, světla a obrazu.