Náš tým

Věnujeme se komunikaci v místě prodeje

Již od roku 2012 se specializujeme na komunikaci v místě prodeje. Realizujeme velké projekty digitalizace sítí prodejních míst i zakázky z oblasti podpory prodeje, zvýraznění zboží v regálech a subdodávky pro jiné specializované agentury.

Náš přístup

Věříme v dlouhodobě budované stabilní a férové vztahy s klienty. Věříme, že nové technologie musí být nejen efektní ale zejména efektivní. Digitální reklama a komunikace v místě prodeje je nástroj, který funguje, ovlivňuje, stimuluje a inspiruje zákazníky ve správnou dobu a na správném místě.

O nás

Nabízíme kompletní projekty od klientského zadání až k realizaci a instalaci na prodejních místech, ale i dílčí subdodávky reklamním agenturám. Za svoje přednosti považujeme profesionalitu, vynikající zákaznický servis, interní technologické zdroje a exkluzivní produkty z oblasti digitální projekční techniky, které jsou vždy jedinečné, ale zároveň účinné a cenově přijatelné pro širší skupinu zákazníků. BlueTouch Media má vlastní servisní tým, který pracuje v terénu po celé ČR v režimu 24/7 od instalace a montáže až po profylaxe, revize či rychlé opravy.

Kdo o vás bude pečovat?

Marek Vyskočil

Marek Vyskočil

zakladatel a ředitel společnosti
Marek je zakladatelem firmy. V oblasti indoor a outdoor médií se pohybuje skoro dvacet let. Jeho cílem je vždy vybudovat dlouholeté vazby se zákazníky. Největším koníčkem Marka je hudba a novinky z oblasti audiovizuální komunikace.
Marika Bittnerova

Marika Bittnerová

Account Manager
Marika se specializuje na řízení projektů digital signage. Ráda se věnuje své dceři a francouzskému buldočkovi. Miluje excelové tabulky. S důvěrou se na ni obraťte. Vždy se snaží vyjít vstříc.

Jan Houda

Senior Key Account Manager
Honza má dlouholetou zkušenost z klientské strany. Umí se poprat i se složitým zadáním a pokaždé hledá pro zákazníka to nejefektivnější řešení. Ve volném čase se věnuje pokeru, raketovým sportům a kinematografii.
Jiři Krejčí

Jiří Krejčí

Account Manager
Jirka je milovníkem nových technologií. Ve volném čase se rád začte do dobrodružné knihy, navštíví krásná česká místa a nebo zkoumá virtuální světy. Provede vás celou zakázkou od začátku do konce.

Napište nám

a posuneme vaše prodejny o úroveň výš

Veškeré údaje budou použité výhradně pro zaslání požadovaných informací o nabídce společnosti BlueTouch Media, s.r.o. a nebudou poskytnuty třetím osobám. Podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.